Hakkımızda

Kurulduğumuz 2007 senesinden itibaren iş ahlakı, iş ciddiyeti ve %100 müşteri memnuniyetinden taviz vermeyerek taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan firmamız özellikle mutfak tezgahları konusunda profesyonel olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Teknolojideki tüm gelişmeleri takip eden firmamız en kaliteli ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Kalitenin ve zarafetin buluşma noktası olan firmamızın öncelikli amacı her zaman için müşteri memnuniyeti olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamızda çimstone mutfak tezgahlarından granit mutfak tezgahlarına kadar birçok ürün seçeneğini bir arada bulabilirsiniz. Firmamız aracılığı ile evinizin belkide en çok kullandığınız bölümü olan mutfağınıza harika bir mutfak tezgahı yaptırabilir ve CSA Mermer ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük kazancımızdır.

CSA mermer olarak sizlerin yoğun ilgi ve beğenisine en iyi şekilde karşılık verebilmek için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Deneyimli personelimiz siparişini verdiğiniz her bir mutfak tezgahına dünyanın en özel mutfak tezgahı olarak bakmakta ve tüm çalışmalarını buna göre yapmaktadır.

Firmamıza ait olan mutfaktezgahlar,com isimli sitemizde yapmış olduğumuz işlerin bir kısmını sizler için yayınladık. İletişim bölümünde yer alan numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

mutfaktezgahlar,com isimli sitemizde yayınladığımız tüm yazı ve resimler özgün olup bize aittir ve iznimiz harici kullanılması yasaktır. Kullananlar hakkında tüm yasal haklarımızı saklı tutmaktayız.